USAs ja kogu maailmas laseritootjate seas turu liidripositsioonil oleva firma Biolase “LaserSmile” laservalgendus on efektiivseima meetodina olnud kasutusel juba üle 10 aasta.

Hambad lähevad valgemaks 5-7 tooni võrra (aluseks VITA väviskaala toonide järjestus). Protseduuri võib korrata 2 nädala möödumisel. Enamat kui B1 toon on väga harva võimalik saavutada. Tavaline tulemus on A1 seega konsulteerige kindlasti arstga oodatava tulemuse osas.

Igemeservade kaitseks paigutatakse esmalt igemekaitse ning seejärel kantakse hammastele valgendusgeel,mille toimet saab laseriga tõhustada. Laser aktiveeib valgustundlikud osakesed ning oksüdatsiooniprotsess on intensiivsem. See võib kaasa tuua hammaste ajutise tundlikkuse, mis enamasti möödub järgmiseks hommikuks. 80% patsientidest hammaste tundlikkust ei kaeba. Tundlike hammastega patsientidele laservalgendust soovitada ei saa.

Kindlasti peavad enne valgendamist olema parandatud kõik hambaaugud (valgendatavates hammastes) ning eriti soovitav on teha paar päeva varem hambapuhastus.Nii saavutate maksimaalse tulemuse.

Play Video

Vaadake videoklippi protseduurist

Vaata videoklippi hammaste valgendamne laseriga LaserSmile Laservalgendus

Play Video

Vaata ka videoklippi!

Air-Flow

“Air-Flow” e. lihvitud soodaosakestega survepesu käigus eemaldatakse hammastelt hambakivi ja hammastele aja jooksul tekkinud tumedad plekid. Protseduur on valutu, mugav ja ohutu – ei kahjusta hambavaapa.

Kui on tunne, et poolteist-kaks tundi peale hammaste pesemist on suus “paks tunne”, hambad on tumedamaks muutunud, siin-seal on tumepruunid plekid… Olete vahetanud hambaharja- ja pastat, aga miski ei aita, siis on aeg hammaste professionaalseks puhastamiseks. Suus on raskesti ligipääsetavaid kohti ning keskmiselt korra aastas võiks iga täiskasvanud inimene külastada hambaarsti ning lasta oma hambaid puhastada professionaalidel. Selleks pakume välja Air-Flow ehk surve- või soodapesu – hambaspa – “heal lapsel mitu nime”. Toiming on üks – hambaid puhastatakse ilma hamba pinda otseselt ühegi metallist instrumendiga puudutamata suruõhu, vee ja spetsiaalse pulbriga ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest. Vajadusel ja patsiendiga konsulteerides kasutatakse ultrahelipuhastust.

Hammaste valgendusjärgne hooldus

Esimesed kaks päeva EI TOHIKS KASUTADA toidus:

  • Peaaegu kõiki taimseid tooteid, lubatud on vaid valge lihvitud riis, kõrgema sordi jahust valmistatud sai, valget keedetud kartulit, valget kapsast, lillkapsast;
  • Teed (ka taimset), kohvi, koolat ja muid karastavaid jooke, kakaod, šokolaadi, maitseaineid, looduslikke veine ja teisi alkohoolseid jooke, ei tohiks suitsetada;
  • Tööstuslikult toodetud tooteid, milles on kasutatud erinevaid looduslikke või kunstlikke värvained, näiteks puuviljalisanditega jogurteid, värvilisi dessertkreeme, šokolaadikohukesi, kiirsuppe, kastmeid, puljongikuubikuid, margariini, taimeõli;