Hambaarst Dr. Anneli Aleksius

Hambaarst Dr. Anneli Aleksius on lõpetanud 1996.aastal Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna stomatoloogia erialal. Lisaks sellele on läbinud erialaseid hambaravi koolitusi nii Eestis kui välismaal.

Kui Patsient on otsustanud tulla hambaarsti vastuvõtule, on tal tavaliselt konkreetne probleem. Sellisel juhul julgustan Patsienti rääkima kõikidest oma hammaste häirivatest momentidest. Hambaravi koosneb pisiasjadest ning mulle on oluline, et kõik pisikesed detailid saaksid lahendatud võimalikult ideaalselt, sest ainult nii on võimalik saada üldmuljelt rahuldav tervik.

Dr. Anneli Aleksius

Patsiendile on samavõrd tähtis kas arst annab talle ilu või elu.

Pisiasjadele tähelepanu pööramisel pole midagi “imelikku”, on ju naeratus iga inimese visiitkaart ning see peabki olema loomulik, isikupärane ja perfektne. Kõigile nähtav hammaste värv, kuju ja läbipaistvus muudavad inimese näoilmet sedavõrd, et aitavad tal suhelda teiste inimestega või takistavad suhtlemist. Hambaravi on oluline, sest hambad ja ilus naeratus on kommunikatsioonivahendid!

Kui võtan hambaravi ette, siis on tulemus ideaalne.

Ilusad täpselt väljatöödeldud servad ja kontaktpinnad hammaste vahel tagavad hammustamisel mugavuse ja funktsionaalsuse.

Lemmikhambahari on Trisa SonicPower. Head Hammustamist!

Kontakt

Dental Beauty galerii